Aktuálně

transplantace vlasů sleva

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Využijte letní slevy ve výši 20%! Letní slevu získá každý klient, který absolvuje bezplatnou konzultaci od 18. června 2018 a zákrok podstoupí do 30. září 2018. "Letní období je pro mnoho zájemců o transplantaci atraktivní proto, že je pro ně snadné si vzít dovolenou. Během tohoto 'kosmetického volna' tedy zákrok podstoupí a na podzim se do pracovního procesu zapojí již s novou kšticí," vysvětluje Ing. Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC Praha-Radotín.

První transplantace vlasů byly v České republice provedeny přesně před 25 lety. Mezi prvními Čechy, kteří si nechali transplantaci vlasů provést, byl i Milan Dvořák, zakladatel kliniky vlasové a plastické chirurgie INTER CLINIC Praha-Radotín.

Z důvodu náhlého uvolnění termínů nabízíme DVĚ volná místa na TRANSPLANTACI VLASŮ, a to 20. a 21. 10.2017.
Protože jde o velmi brzké termíny, nabízíme LAST MINUTE SLEVU ve výši 20 % ceny.
Neváhejte a volejte 732 300 900, případně pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Těšíme se na Vás!!!

transplantace vlasů

Herec a kaskadér Ivan Jurečka je jednou z mnoha osobností, která u nás transplantaci vlasů podstoupila, je ale první, která o ní veřejně promluvila. Transplantace vlasů, provedená v roce 2009, byla dokonce zaznamenána na video a INTER CLINIC tak může svým klientům ukázat, jak taková transplantace vlasů probíhá.

Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie