Robotická transplantace vlasů

Robotická transplantace vlasů je fenoménem posledních let. Automatizace, která již dávno vstoupila do všech průmyslových odvětví, nyní vstupuje i do pole medicínského.

V USA, kde je cena práce lékaře mnohonásobně vyšší než např. v České republice, je tak robot řešením, jak uspořit lékařův drahý čas - přínáší tedy velké výhody vlasové klinice.

Robot však netransplantuje vlasy lépe než zkušený lékař. Pracuje podle svého algoritmu a neřeší individuální charakteristiku každého jedince. Je to prakticky stejné, jako když se šijí boty: můžete mít boty z továrny, anebo boty šité přímo na míru. Které Vám budou sedět lépe?

I naše klinika byla oslovena prodejci robotů, což je logické: jsme největší, nejstarší a nejzkušenější vlasová klinika ve střední Evropě. Naši specialisté dlouho hodnotili přínosy a nevýhody robotické transplantace vlasů. 

Nevýhody robotické transplantace vlasů

  • robot neumí transplantovat světlé a šedivé vlasy, protože je "nevidí" dost dobře,
  • robot používá méně jemné punche (operační nástroje), čímž vytváří větší jizvy (tzv. řešeto) a ničí okolní vlasové folikuly,
  • robot používá při extrakci štěpů dvoufázový systém, kdy ve druhé fázi proniká kruhový punch (operační nástroj) hluboko do kůže a vytváří v místě odběru štěpu nežádoucí hlubokou "brázdu". Američtí dermatologové, kteří mají s robotickými transplantacemi nejdelší zkušenosti, upozorňují na častou tvorbu cyst v těchto místech,
  • robot pracuje "univerzálně", nepřizpůsobuje se každému klientovi zvlášť.

Výhody robotické transplantace vlasů:

  • díky rychlejší extrakci vlasových folikulů šetří klinice drahý čas personálu, přináší klinice vyšší zisky.

Robotická transplantace vlasů v INTER CLINIC?

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli takto:

Žádný robot nedokáže zohlednit individuální charakteristiku vlasového porostu. Ruka zkušeného operatéra je v každém případě šikovnější než naprogramovaný robot. Cílem našeho týmu není usnadnit si práci a za to inkasovat peníze klientů. Naším cílem je spokojenost každého klienta a co nejlepší možný výsledek v každém případě.

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Napište nám
1000 znaků vlevo
Přidat soubory

vlasovamezoterapie