Aktuálně

Letní sleva 20% na transplantace vlasů

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Využijte letní slevy ve výši 20%! Letní slevu získá každý klient, který absolvuje bezplatnou konzultaci od 28. května 2019 a zákrok podstoupí do 13. srpna 2019. "Letní období je pro mnoho zájemců o transplantaci atraktivní proto, že je pro ně snadné si vzít dovolenou. Během tohoto 'kosmetického volna' tedy zákrok podstoupí a na podzim se do pracovního procesu zapojí již s novou kšticí," vysvětluje Ing. Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC Praha-Radotín.

Jaká je tedy cena po uplatnění slevy? Cena přenosu jednoho vlasového štěpu u metody FUT je 80 Kč. 

Volné termíny zákroků: 19. - 21. září, 4. - 5. října

Jste-li rozhodnuti vyřešit následky padání vlasů transplantací, neváhejte využít této výhodné nabídky. Termín bezplatné konzultace a termín zákroku si lze rezervovat na tel. č. 732 300 900.

A nezapomeňte: INTER CLINIC Praha-Radotín je nejen největší a nejzkušenější vlasovou klinikou, ale je také jedinou klinikou v České republice, která na transplantaci vlasů poskytuje doživotní záruku. Už 25 let! Těšíme se na Vás!

Více z této kategorie: « Zkušenost s transplantací vlasů

Poslat dotaz

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v Česku. Své služby poskytuje od roku 1993.

  • Na Výšince 3, Praha 5 - Radotín
  • 732 300 900
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Odesláním formuláře rovněž souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Přidat soubory
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory