Aktuálně

Letní sleva 20% na transplantace vlasů

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Využijte letní slevy ve výši 20%! Letní slevu získá každý klient, který absolvuje bezplatnou konzultaci od 28. května 2019 a zákrok podstoupí do 13. srpna 2019. "Letní období je pro mnoho zájemců o transplantaci atraktivní proto, že je pro ně snadné si vzít dovolenou. Během tohoto 'kosmetického volna' tedy zákrok podstoupí a na podzim se do pracovního procesu zapojí již s novou kšticí," vysvětluje Ing. Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC Praha-Radotín.

Jaká je tedy cena po uplatnění slevy? Cena přenosu jednoho vlasového štěpu u metody FUT je 80 Kč. 

Volné termíny zákroků: 19. - 21. září, 4. - 5. října

Jste-li rozhodnuti vyřešit následky padání vlasů transplantací, neváhejte využít této výhodné nabídky. Termín bezplatné konzultace a termín zákroku si lze rezervovat na tel. č. 732 300 900.

A nezapomeňte: INTER CLINIC Praha-Radotín je nejen největší a nejzkušenější vlasovou klinikou, ale je také jedinou klinikou v České republice, která na transplantaci vlasů poskytuje doživotní záruku. Už 25 let! Těšíme se na Vás!

Více z této kategorie: « Zkušenost s transplantací vlasů

Poslat dotaz

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v Česku. Své služby poskytuje od roku 1993.

  • Na Výšince 3, Praha 5 - Radotín
  • 732 300 900
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory