Transplantace vlasů FUE

Metoda FUE, „Follikular Unit Extraction" se vyvinula z metody FUT. Z odběrové oblasti v týlním vlasovém věnci, který se celý před zákrokem vyholí, se vyberou z různých míst speciálním nástrojem jednotlivé štěpy – folikulární jednotky o velikosti zhruba 1 mm. Tímto způsobem jsou takto vyříznuté vlasové folikuly transplantovány přímo do příjmové oblasti.

Transplantace vlasů metodou FUE nezaručuje dobrý výsledek

 

Transplantace vlasů metodou FUE je velmi pracná a náročná, navíc s velkými ztrátami. Při způsobu odběru jednotlivých štěpů mohou být takto odebrané kořínky (folikuly) jednoduše poničeny, neboť směr růstu kořínků je těžko odhadnutelný. Velmi často dochází k jejich poškození a tím znehodnocení folikulární jednotky. Obvyklá ztráta takto přenesených folikulů dosahuje až 30%. Touto metodou lze odebrat a vsadit při jednom výkonu maximálně 700 štěpů.

FUE jako nástroj marketingu některých vlasových klinik

 

Metodu FUE některé kliniky upřednostňují proto, že není tolik invazivní a lze tak klienty snadno pro zákrok přesvědčit. Navíc tato metoda neumožňuje při jedné etapě transplantace přenést dostatečné množství vlasových folikulů, a tak je třeba transplantaci několikrát opakovat. To je pro tyto kliniky finančně velmi výhodné, méně však pro klienty těchto klinik.

INTER CLINIC upřednostňuje metodu stripu

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC nepoužívá metodu FUE. Naším cílem je maximální efekt při co nejmenším počtu etap transplantace. Fakt, že transplantace vlasů metodou FUE není dostatečně efektivní, dokládá množství klientů, kteří se na naši kliniku obrací s tím, abychom "opravili" výsledek transplantace vlasů metodou FUE z jiných pracovišť.

Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie