Transplantace vlasů a pleš uprostřed hlavy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost transplantace vlasů. Je mi 28 let a zatímco po stranách hlavy mi vlasy rostou velmi dobře, uprostřed hlavy mám pruh, kde vlasy rostou jen velmi málo a jsou řídké. Mým snem jsou delší vlasy, leč tento sen zůstane bohužel nejspíš navždy nesplněným. Dalším faktorem je pak cena, která, obávám se, bude astronomická. Přesto bych se k Vám chtěl objednat na konzultaci, zašlete mi prosím ceny konzultace, celkového zákroku a také nějaké podrobnější informace. Děkuji. S pozdravem Rudolf.

transplantace vlasů

Dobrý den pane Rudolfe, vlasová transplantace se provádí v lokální anestezii. Spočívá v odběru vlasových štěpů v zadní části hlavy a jejich následné přesázení na potřebná místa. Vlasové štěpy jsou odebrány ze zadní části hlavy v tenkém proužku kůže a následně jsou pod lupou rozřezány na jednotlivé štěpy. Jeden vlasový štěp obsahuje 1-3 vlasy. Vzadu na hlavě vznikne tenká jizvička (cca 1 mm), která je skryta pod stávajícími vlasy. Vlasové štěpy začnou růst do 3 měsíců od transplantace a rostou do konce života. Je to dané tím, že vlasy ze zadní části hlavy mají genetickou informaci, podle které rostou celý život a i s tou jsou přeneseny na potřebná místa. Naše klinika poskytuje doživotní záruku na transplantované vlasy. Cenu transplantace vlasů lze určit až během konzultace. Ta je na naší klinice bezplatná. Objednat se můžete na tel. 732 300 900. INTER CLINIC

Poslat dotaz

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v Česku. Své služby poskytuje od roku 1993.

  • Na Výšince 3, Praha 5 - Radotín
  • 732 300 900
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Odesláním formuláře rovněž souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Přidat soubory
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory