Vlastní vaše klinika SmartGraft nebo jiný typ odběrového zařízení?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli vlastní vaše klinika přístroj Smart graft nebo jiný typ odběrového zařízení? Je to lepší než ruční odběr? Moc se mi ty přístroje nezdají, ale chci slyšet názor odborníků. Děkuju.

transplantace vlasů

Dobrý den, jak už jsme psali v jiných příspěvcích, naše klinika nemá žádný důvod odběrové přístroje (SmartGraft, "robot" apod.) pořizovat. Jde jen a pouze o benefit o pro kliniku, protože zkracuje odběrový čas. Navíc pořízení těchto "zjednodušovadel" svádí k tomu, aby transplantaci vlasů prováděli naprosto "nevyoperovaní" zdravotníci, kteří absolvovali pár dní školení. Z našich dlouholetých zkušeností plyne, že klient chce SUPER výsledek, který ale závisí nejen na odběru, ale hlavně na způsobu vkládání štěpů (=implantaci). Klientovi nezáleží na tom, jestli stráví na klinice o 3 hodiny více času. My klientům nabízíme špičkové operatéry s dlouholetými zkušenostmi. A stojíme si za tím, že precizní ruční práce přináší výrazně lepší výsledky, než strojové přístupy. INTER CLINIC

Poslat dotaz

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v Česku. Své služby poskytuje od roku 1993.

  • Na Výšince 3, Praha 5 - Radotín
  • 732 300 900
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory
Letní sleva 20 %