Transplantace vlasů a padání vlasů u žen

Dobrý den, je mi 30 let a asi v 17 letech mi vypadalo hodně vlasů na temeni hlavy a už nedorostly. Chci se zeptat, ze je možná transplantace vlasů (v případě prořídlých vlasů) a dále zda ji doporučujete v případě, kdy se léčím s nízkou funkcí štítné žlázy. Beru 1x denně Euthyrox 100. Prosím o případné zaslání ceníku na můj e-mail. Děkuji.

transplantace vlasů

Dobrý den, transplantace vlasů se u žen může provést, ale zákrok je třeba zvážit. Vypadávání vlasů u žen bývá komplexnějším problémem než tomu je u mužů. U nich bývá vypadávání vlasů spojeno s genetickou informací jejich vlasových folikulů. Mají v nich odmalička "zakódováno", kdy a kde jim vlasy začnou vypadávat. Spolupůsobí též mužské hormony. U žen tomu tak nebývá. Příčinou může být dysfunkce štítné žlázy, užívání některých léků, problémy s játry či ledvinami, hormonální změny, nízká hladina estrogenu a dále. Můžete vyzkoušet vlasovou mezoterapii či plazmaterapii, která vyživuje vlasové kořínky napřímo. INTER CLINIC

Poslat dotaz

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v Česku. Své služby poskytuje od roku 1993.

  • Na Výšince 3, Praha 5 - Radotín
  • 732 300 900
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Odesláním formuláře rovněž souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Přidat soubory
Položit otázku
1000 znaků zbývá
Přidat soubory